Jsou paštiky zdravé?

Dobrý deň,chcela by som si založiť skúpinu ľahkých dievčat „Famózné paštiky“,děkuji za odpovedi.
Doplňuji:
Matesax – Áno to je presně ono vďaká.

Nejlepší odpověď
gecco

Paštiky jsou velmi zdravé – pokud nejsou zkažené…
😉
Takže – směle do toho…

Další odpovědi
anonym

Chcete snad založit bordel? Jako se vším – záleží čistě na složení. Paštika ryze z masa a tuku je zdravější, než-li šunka z tuku, kostí, kůže, kopyt a chrupavek…

střevo

Pozor na paštiky, to by se pak mohli z „ľahkých dievčat“ stát ťažké.

lexx

jo ale nemají se baštit 7× týdně

anonym

střevo – libo pánský análek?

střevo

proč ? co se stalo ? jeblo ti v bedně ?

anonym

…ale žádné pomůcky ještě nijak moc nevlastním,mám jenom kvedlačku zkotovenou z lega dupla,její konec vám mohu zasunout až do střeva,samozřejmě za paštiku.