Kryšpín

Jsou označeny skládky odpadů z 50. a 60. let při budování komunismu?

Pravděpodobně jsou zatravněny v případě že zakoupím pozemek na stavbu neb zahradu nebudu vegetovat nad socialistickým odpadem?

Odpovědi
autacek

Neměj strach.

quentos

Co je to „padesát sátých“ a „šedesát tých“? A nenapsat čárku před „že“ a před „neb“ působí ve spojení s takovouto spojkou směšně. Fakt tím nepůsobíš sečtěle. Ba naopak.

Kryšpín

quentos, chápu že jste mistr pečlivka znalec českého jazyka, požádejte administrátora jak je tam chyba ihned smazat. Pokud nejste v politice vstupte do politiky pak bude vše OK a dopracujete to hodně vysoko možná i do Bruselu. Rovněž já jsem obyčejný člověk v neobyčejném státě a při vašich odbornostech poslechněte si naše některé vůdce v televizi a parlamentu a ihned je zkritizujte až se bude z šlechty kouřit.