Rokio

Jsou opravdu důvodné mé obavy, že za nedlouho skončím v psychiatrické léčebně v uzavřeném oddělení?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/ostrava/zpra­vy/policie-ostrava-recidivista-mladistvy-loupeze.A210114_113­844_ostrava-zpravy_jog
zdroj: idnes.cz

Jeden z komentujících pod článkem by ho poslal do blázince, protože to považuje za nemoc.

Ten maník je recidivista, puberťák, feťák a kdo ví, co ještě a přesto není léčen.

Já nepáchám ani přestupky, nejsem feťák (nepiji dokonce alkohol, ani nekouřím cigarety), mám úctu k ženám a pracuji.

Myslíte si, že bych měl být zavřen na psychinu? Co myslíte?

Odpovědi
jirka F

Buď v klidu já tím prošel a to by si se musel chovat hodně nenormálně například se hodně sebepoškozovat případně i někoho napadat nevědomky atd.

elkon

To záleží na tobě.

Dochy

Nesouhlasím s elkonovým „To záleží na tobě.“, spíše bych řekl „to záleží na Tvém zdravotním stavu“. Ale podle těch indicií co mám bych se přiklonil k Jirkovu „Buď v klidu“. A porovnáváš věci které se porovnávat nedají. Jsou lidé, kteří by do „blázince“ zavřeli každého, kdo má trochu jiný názor. A zbytek by nejspíš popravili.

Drap

Můžeme si myslet cokoli, ale neni to důležité. Po netu nelze vyšetřit nikoho. O tvé případné hospitalizaci v psychiatrické léčebně může rozhodnout pouze odborník.

Mc Merkurion

… ano, našlápnuto máš dobře … nejde o to, co děláš, ale co neděláš (třeba braní léků)…
… no, ale nikdo netvrdí, že uzavřené oddělení je na furt (všechno někdy a nějak skončí ) …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.