Georgo2010

Jsou okurky z Portugalska skutečně nebezpečné?

Odpovědi
mosoj

A to se zase vylíhlo z koho ?

antík

dnešní studie dokázaly že to je pravděpodobně klasická infekční nákaza a ne v zelenině

Ella

neřekla bych, protože ty „prý nakažené“ byly ze Španělska ;)

hanny 2

No tak když už jsme u těch infekcí ze zeleniny,tak si přečtěte toto – http://zdravi­.centrum.cz/no­vinky/2011/4/26­/clanky/zelene-jarni-cibulky-pripravily-o-zivot-ctyri-lidi/
Asi mají zase vyrobené tuny vakcín na očkování,takže se je snaží udat!

Zdroj: http://zdravi­.centrum.cz/no­vinky/2011/4/26­/clanky/zelene-jarni-cibulky-pripravily-o-zivot-ctyri-lidi/

DDarent

Z okurek to neni...... vědci to vyvrátily...... podle mně to je teroristyckej útok za Bin Laďína.....

Elk

Nejsou nebezpečné ani z Portugalska ani ze Španělska ani ze zahrady !!!Fáma tohohle typu je donebevolající provokace a nesmysl. Za nějaký čas se objeví něco jiného a kdo na to doplatí jsou pěstitelé – musí zlevňovat.
Proč se neobjeví fáma, že je škodlivý benzín, nafta, elektřina – to by mi jejich zlevnění vůbec nevadilo.
Jestli k okurkám nemáš důvěru – nejez je a nech to koňovi… please !