zdejsoulvi

Jsou Odpovědi.cz seznamka?

Přítelkyni se to zdálo podezřelé a někdy i mazala odkazy

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Odpovědi.cz je duchodcovsky server kde nejvíc palců dostaneš za otázku typu jak namazat panty u dveří. Vážnou známost bych tu nehledal.

Další odpovědi
nyjono

Zajímá mě, co konkrétně se přítelkyni zdálo podezřelé.
Protože já tu nic seznamovacího nevidím.

L. da Vinci

Ne. Viz kodex!

majestic

Bohužel je to přesně jak říká uživatel sesednizkola, a podle toho to tady tak i funguje, i admin se jim podřizuje, aby si aspoň nějakou návštěvnost zachoval.

Jiří Bohumil

Sesednizkola kecá. Je tu, mimo nás (důchodců) i dosti mladých. Ale jako seznamka by tenhle server fungovat neměl. Ale co se týká rad, jak se seznamovat a co se týče vztahů, neměly by být tyto otázky problémem a mazány. Na vlastní seznamování je ale dostatek jiných prostředků na netu a aplikací (i v Androidu).

zdejsoulvi

Také nevím, snad někoho rozrušuje jakákoliv sociální síť