Weirdquestio

Jsou obézní lidé citlivější na vydýchaný vzduch a teplotu v místnosti?

Přijde mi, že lidé s nadváhou mají tendenci častěji větrat a vypínat topení, hlavně v noci. Nevím zda to je náhoda nebo ne.

Nejlepší odpověď
iceT

Lidi s nadváhou mají vlastní izolaci, čili jim je ve vyhřáté místnosti teplo, proto větrají a zřejmě i proto vypínají topení. Je-li v místnosti teplo, a to ani být nemusí, a ještě vydýcháno, tak se v podstatě otravuješ vlastními výdechy, stejně jako v roušce. Mě osobně se lépe spí v chladnější místnosti, na teplo mám muže a peřinu.

Další odpovědi
MichaelOffic

Stěžují si pořád že je horko doma, byť je doma pokojová teplota.

GM

iceT- na teplo nemám muže, ale z každé strany mainského mývalího kocoura. Pomazlí, zavrní, zahřejí. Nesmrdí pivem a chrápou jen trošku. Dvoulůžko je pro nás 3 tak akorát.

iceT

Však i to je možnost…možná i lepší než ten muž.