Jsou o něco zvýšené tresty, pokud se sprejují hákové kříže oproti jiným čmáranicím?

Nejlepší odpověď
Rokio

Osoba, která sprejuje hákové kříže, se dopouští kromě sprejeřství i propagace nacismu. Bude trestaná za závažnější trestný čin.

Další odpovědi
Edison

Už by to nebylo asi obyčejné sprejování nesmyslů, ale propagace hnutí směřijícího k potlačení práv a svobod… tedy zcela jiná trestní kvalifikace s jinou trestní sazbou.

Kepler

Možná by se to dalo kvalifikovat jako propagace myšlenek napadajících lidská práva a svobody, blablabla, nevím přesně jak se ten zákon jmenuje. Jen jsem zvědav, jestli by se takto klasifikovala i rudá hvězda nebo srp a kladivo.