KAKA

Jsou nutné lázně?

Je nutné aby dítě po operaci slepého střeva muselo jet do lázní? Pokud ano, tak proč? A když nepojede, tak jestli nebude mít následky. Jedná se o mou dceru, které je 5 let. Děkuji

Odpovědi
Lencis

Rozhodující slovo má určitě lékař, nejsem odborník a ani neznám stav vaší dcery. Obecně je však tento zákrok v dnešní době pokládán za zcela banální a pokud nešlo o nějaké další komplikace např. při operaci byl zjištěn zánět pobřišnice nejsou lázně určitě nutné, neřku-li povinné.

Lázně pomohou lépe se zotavit po komplikované apendicitidě, ale pokud nemůžete či nechcete určitě to není povinné, dcerka by se jen měla cca 6 týdnů šetřin, nesportovat, nejíst dráždivá jídla… no ale to jste určitě byly poučeny v nemocnici.

Přeji brzké uzdravení.

Dandi

Dle mého neodborného názoru to nutné není, ale pokud lázně proplácí pojišťovna, tak nevidím jedinný důvod proč do nich nejezdit =)

Michal

Pokud je vše tak jak má být,operační rána se bez problému zhojila, tak praděpodobně ne.Důležitá je Vaše starost a přístup.Pozor ale na tvrzení,že je to banální operace!!!Dítěti hodně zdraví.

Attack-design

lázně jsou určitě dobré, ovšem nejsou nezbytné