Jsou noviny v Americe jiné než v Evropě?

Zajímalo by mě, jestli jsou americké noviny (např.New York Times, Los Angeles Times, Daily News, Miami New Times aj.) jiné než ty evropské, např. britské noviny (Daily Mail ,The Daily Telegraph aj.), anebo jsou obě stejně tak falešné a žijí z nepravdivých údajů a lží jako české Blesk a Aha! Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Směšuješ neslučitelné – tzv. bulvár (The Sun, Blesk, Aha…) a tzv. seriózní tisk.
Bulvár všude na světě žije ze lží, drbů a polopravd a vše předkládá jako „senzaci“ či „skandál“. Naproti tomu seriózní tisk se alespoň tváří, že píše objektivní fakta. Není to o zemi ani světadílu, ale o typu novin.
Některé si někdy přečti. Mimo výše uvedené z nich například zjistíš, že se nepíše mezera před otazníkem.

Další odpovědi
Kepler

Nevím proč neustále kladeš hloupé otázky v souvislosti s Ameriikou. To jako myslíš, že jsme se tam byli a všichni vrátili a můžeme o tom vyprávět? Zajeď si tam a uvidíš. Nebo spíš neuvidíš, vyexpedují tě jako každou nelegální náplavu.

led

Všetky noviny na svete majú jednu vec spoločnú. Píšu tak, aby ich majiteľ bol s nimi spokojný.
Ak chcete vedieť, nakoľko sú noviny spoľahlivé, nečítajte len tie jedny, nečítajte len noviny z jedného zdroja, ale pozrite sa aj na inú tlač, médiá.
V mnohých odpovediach tu užívatelia píšu, nečítam noviny X, nečítam noviny Y, ako ich teda môžu hodnotiť, keď ich nečítajú…
Toto isté je aj s tými novinami na ktoré sa pýtate. Pozrite si ich na internete a hneď vám naskočí odpoveď. nemožno si zamieňať jablká s orechmi, aj keď obe rastú na strome, ich obsah je rozdielný.

Ak vás to zaujímalo, mohli ste si všimnúť že tu občas citujem, alebo odkazujem práve na vami menovanú tlač a nie na bulvár.