autacek

Jsou netěsnící kamna kolem dvířek výrobní vada?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pokud jsou nová, dobře uzavřená, tak ano a měl bys je reklamovat. Nebo zatmelit kamnářským tmelem. Jde o to, co je v tomto případě pro tebe jednodušší a levnější.

veselator1

Tak toto nejspíš bude výrobní vada. Já osobně bych to asi řešil reklamací. V ideálním případě vám nebudou kamna měnit, ale pokud je máte od nějaké solidní firmy, tak vám to může jen nějaký technik přijet lépe zaizolovat. Také se teď chystám domů pořizovat kamna. Zatím to vidím na nějaká od rolig.cz tak doufejme, že s nimi nebude žádný podobný problém.