jirka F

Jsou některé sladkosti zdravé?

Nejlepší odpověď
quentos

a) ano, a jaké ?

Co je to za otázku, vždyť to je přece dávno známo. Tak například kvalitní hořká čokoláda s vysokým obsahem kakaa… má výhodu, že jí ani technicky není možné sníst moc – sníte jeden dva čtverečky a máte dost…
Před otazníkem v otázce se nepíše mezera.

Další odpovědi
zjentek

a) ano, a jaké ?

anonym

a) ano, a jaké ?

Takovej med,je to zázračný lék a potom když je z něj medovinka,jujda.to je šmakec.

zorro

a) ano, a jaké ?

Já sním klidně 4 čtverečky kvalitní čokolády, i kdyby se měl pomocný učitel a zkrachovalý překladatel třeba po.rat