Warlock

Jsou někde, třeba na Facebooku, stránky, kde se lze dozvědět jména lidí, kteří podvádí ve vztazích?

Prostě aby byla možnost vědět, s kým nezačít chodit a nenaletět tak chronickým lhářům a nevěrníkům.

Nejlepší odpověď
quentos

Tak to zaručeně ne. Dovedete si představit, jak zneužitelné by to bylo?

Další odpovědi
Smode

I kdyby existovaly, tak nebudou mít nejspíše valnou vypovídací hodnotu. Představ si, že by mě odmítla nějaká dívka, a já kdybych byl zoufalec, bych se rozhodl jí pomstít tak, že napíšu na net, jaká je to nevěrnice atd. a nechal bych dát like a komenty od všech svých kamarádů. A ona by vlastně vůbec za nic nemohla.

ivzez

Nejsou.

Jak by se Vám líbilo, až by Vás na takovou
stránku dal/a bývalý/á partner/ka?

Ale vážně: Už jste slyšel/a o ochraně osobních údajů?
Nikdo nemá právo zveřejňovat osobní údaje jiných osob.

Arne1

Podvádění ve vztazích ? Strašně subjektivní. Kdo by tam měl jako dávat relevantní informace ?

Mravenec

Kdyby existovala, okamžitě by to byl námět na trestní oznámení přispívajících. Už jen kvůli ÚOOÚ nebo už jen z hlediska urážky na cti, pomluvy apod.

Klaproth

Najdeš to na stránkách Státního úřadu pro odhalování nevěry v sekci „Antipromiskuitní komise“.