Jsou nekde na svete prazdne plaze? -iv-

Nejlepší odpověď
Drap

Stoprocentně volné pláže jsou v Antarktidě a v Arktidě. Ale asi by to tam nebyla ta pravá opalovačka.

Další odpovědi
baghira

Letos jsem byl na Rhodosu, a na jihovýchodním pobřeží byly dopoledne prázdné skoro všechny.

Michal Kole

Na opuštěném ostrově.

Robinson měl pláž sám pro sebe 🙂

Nejlépe se chodí plavat do moře tam, kde tě hlídá Pamela Anderson a v případě nouze pro tebe doplave a dotáhne tě na břeh.

Pokud neumíš plavat tak raději do vody nelez.

tom004

Určitě.Ale prázdné jsou jenom proto,že o nich,zatím,nikdo neví. :)))

suaeda

Volné nebo skoro volné pláže jsem zažil na Kubě na jižním karibském pobřeží na Playa Rancho Luna poblíž města Cienfuegos, kde ležel člověk na pěkné písečné pláži a v okruhu 10 metrů nebyl nikdo další. Podobné ale již trochu obsazenější to bylo na známém Varaderu, zde ten okruh byl tak 3 metry.
Byla to pohádka. Taky nemám rád narvané letoviska středomoří a nyní vlastně i u Rudého moře, kdy na pláži lidi na sobě leží jak stromy v lese po vichřici a není kam stoupnout.