ten který je

Jsou někde na pražských nádražích půjčovny knih pro cestující?

Před chvilkou jsem viděl v TV konec reportáže o půjčovně knih pro cestující ve vlacích ČD.Cestující si ze zbudované knihovničky na nádražích ČD mohou v regálech vybrat zdarma knihu na cestu.Aby nemohl nikdo knihy prodat do antikvariátu,jsou knihy orazítkované.Viděl někdo z vás už někde takovou půjčovnu?Mám doma několik knih které bych do takové knihovny přidal.Díky za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
Mirdas

Ještě jsem se s touto službou nesetkal, ale zaujala mne. Klidně si takto knihy budu na cestu půjčovat i za poplatek ve výši například desetikoruny a po přečtení v jakékoliv půjčovně po republice vrátím.

Další odpovědi
štamgast

To je docela risk ne? Sice je nikdo neprodá ale nechat si je někdo může ne?
Doplnění: V jaké to bylo TV a v jakém pořadu? Dalo by se to najít na netu, třeba tam říkají jak na to.

ten který je

AD Štamgast:Bylo to na ČT 1 Až budu mít čas tak na to mrknu.Jinak souhlas,knihy si může kdokoliv přisvojit,ale myslím si že slušných lidí bude většina. 🙂