zzzzz

Jsou někde evidované studny?

Existuje nějaký registr studen do kterého mohu on-line nahlédnout? Jsou nějak zapsány v katastru nemovitostí?
V katastrální mapě jsem našla zvláštní znak je to kolečko a dole doprava od něj vede čárka, nevíte co to znamená?
Jde mi konkrétně o to, zjistit, zda se na pozemku nachází oficiální studna.
Doplňuji:
Děkuji Mosoji, ale jak to v tom katastru poznám, kde je to tam přesně zapsáno. Je pro to i nějaký znak v mapách katastru?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. poměrně nedávno probíhala povinná registrace studní na katastru nemovitostí .

Další odpovědi
quentos

jedna taková bezedná je ve státní pokladně.