bolak

Jsou nějaký zásadní rozdíly mezi zdravotníma pojišťovnama? Jak se pozná která je nejlepší?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdysi mi poradila kamarádka jednu, že tam je přilepšení na antikoncepci. Vzhledem k aktuální situaci ( věk atd. ) popřemýšlím o změně.

Další odpovědi
pusinka50

Podle toho, co od ní chceš. Někdo preferuje příspěvky pro děti na ozdravné pobyty, někdo plavenky do bazénu, někdo příspěvek na různá očkování atd., podle výše příspěvků se pak můžeš rozhodnout. V každé zdravotní pojišťovně ti dají propagační katalog a možná to najdeš i na internetu

Reuef

Hlavne pri zmene pojistovny si musis obehat doktory ktere bezne nebo obcas navstevujes – ne vsichni doktori totiz maji se vsemi pojistovnami smlouvu..a az potom se ridit vselijakymi bonusy od pojistoven