Millisek

Jsou nějaké všestranné přípravky, které slouží jak k ošetření z vnějšku, tak i zevnitř?

Potřebovala bych pořídit něco jako dezinfekci, ale aby nesloužila primárně jenom na očištění rány, ale dal se ten přípravek použít i na popáleninu apod.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Hodně univerzální je Aloe vera, buď ve spreji nebo šťáva, gel.

Další odpovědi
elkon

Dotaz je zmatený. A na popáleniny jsou přípravky přímo k tomu určené.

nyjono

A … popáleniny se ošetřují zevnitř??? 🤔🙄🙄
Pokud myslíš něco, čím lze dezinfikovat okolí rány a co by šlo současně i použít vnitřně jako pozřít, tak max. čistý líh. Ne ten denaturovaný.
Ale to moc na nedoporučuji.

paul1

Dobrá slivovice, dá se použít k namazání zevniř, i zvenku 😁

majki636

Lavycosmetics má výborné přípravky a jeden z nich je tuším něco jako „sanitka v kapse“. Je to sprej, který se dá použít na kde co, tohle je ono www.lavycosme­tics.com/lavyl-auricum-senzitive-50-ml

IvkaH

Já bych teda nedala dopustit tady na tento doplněk www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/sleepnox-forte-3/, ke kterému jsem se dostala na doporučení, když jsem sháněla něco na dovolenou, protože mám v cizím prostředí problémy se spánkem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Millisek

Co je to Majko za značku ? Máš ho vyzkoušený ? Jde mi primárně o to, abych mohla přípravek použít i u dítěte na odřeninu a neštípalo ho to.