dust8

Jsou nějaké vruty, jenž lze šroubovákem, či asi snadněji aku šroubovákem dostat do většiny typů kovů?

Je třeba nějaké předvrtání, či to jde podobně snadno jako u vrutů do dřeva?

Odpovědi
Dochy

Standardní samořezné šrouby jsou do plechu s předvrtanou dírou. Pak jsou snad ještě strojní, které si tu díru dokážou vyvrtat. Ale pořád jen do tenké vrstvy poměrně měkkého materiálu.

da ny

Samořezné do plechu jsou, ale síla bude asi limitována.
Podrobnosti neznám, nepotřebovala jsem. Můj plech byl celkem tenký.
Jistě najdete více informací:
https://eshop­.kanbanservis­.cz/do-plechu-c11217/?gclid­=EAIaIQobChMI9c324t-n_wIVGpRoCR1zE­guxEAAYASAAEg­Lcx_D_BwE

Hlada

Ano. Vyrábějí se šrouby závitořezné, závitotvorné, samovrtné a samořezné.