_136

Jsou nějaké rozdíly mezi Poláky a Vietnamci?

Podle některých zdrojů jsou oba národy stejní od A do Z, hlavně co se týče materiálního byznysu a peněz. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
led

Základný rozdiel je v genetike a v historickom vývoji.
Poliaci nebojovali niekoľko generácií s USA ako Vietnam a zase Vietnamci zatiaľ nemali Pápeža.
Čo sa týka „materiálního byznysu a peněz“ aj tu nájdeme rozdiely.
Kto chce hľadať, nájde
a ten, komu sa nechce, uverí aj planým rečiam.

Další odpovědi
Rokio

Poláci jsou Evropané a Vietnamci jsou Asiaté.

Polsko je také mnohem větší než Vietnam. Dále Polsko je v mírném pásu a Vietnam v subtropickém pásu. Polsko je také rozvinutější než Vietnam.

xiperio

stovky rozdílů

Kepler

Otázka měla spíš znít: „Co mají Poláci a Vietnamci společného?“ Odpověď by byla v tomto případě jednoduchá: radějí kšeftují, než aby makali. Jinak jsou rozdílní snad úplně ve všem. Poznámka: mám na mysli Vietnamce usazené u nás. Taky rádi pěstují konopí, ale makat nebudou. Jinak u nich doma jsou myslím dost pracovití.

plebs

Rákosníci se nelekli Amíků, Poláci nekapitulovali před nacisty no a levně koupit se ziskem prodat mají společné

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Úplně jiný národ, rasa i celá kultura?
Kterých zdrojů, to by mě zajímalo?

Není to pravda. V jakém ohledu?, žádný národ se nijak konkrétně nevyznačuje specifickým rysem v podnikání…