anett_011

Jsou nějaké prášky na rychlý vyvinutí? (růst, změna obličeje) myslím na rychlejší dospívání.. Jestli ano, jaké prosím?

prášky

Nejlepší odpověď
anonym

Vývin je přirozený, vše má svůj čas. Nekomplikuj si to prášky.

Další odpovědi
Edison

Existují.. Hormonální léčba se tomu říká… Je ale nesmysl o něčem takovém byť jen přemýšlet, pokud je vše tak říkajíc „v normálu“. Nasazení je znažná komplikace pro organismus a rozhodně k tomu musejí být extrémě vážné zdravotní důvody a pod extrémním lékařským dohledem.

anonym

Nemá smysl vypadat na 30 a mít inteligenci a znalosti desetiletýho, když je vám 14 let.

Nenapadá mě žádnej rozumnej důvod, proč by třeba jedenáctiletý dítě mělo potřebu vypadat na 18+.
Všechno co mě napadá bych si spojil s výrazy jako „nelegální“ nebo „(snaha o) podvod“.