Kryšpín

Jsou nějaké pokyny v případě, že Rusko napadne Ukrajinu? Jak se chovat?

Válka je podle médií na spadnutí, pravděpodobně to zasáhne celou Evropu / omezí to dopravu / vydala vláda, odborníci nebo specialisté nějaké pokyny, zásoby potravin jsou na dva dny, a co když válka bude delší dobu?

Nejlepší odpověď
led

Jediný pokyn je: „Lidé nestřílejte, jsou tam lidé!“

PS.
Nepodliehajte panike, ktorá v skutočnosti hrá proti vám.
Dosť paniky vyvolávajú šachové figúrky v médiách. Ktorí hráči ich držia za hlavičky? To nevidíme.

Další odpovědi
Pepa25

Válka nebude – a pokud bude, tak určitě nebude taková, aby zasáhla celou Evropu (jinak než ekonomicky). Moje doporučení je zbavit se rublů a hřiven a aktiv denominovaných v těchto měnách.

aliendrone

Z tvého dotazu je jasné, že v tvém případě není třeba se o nic starat. Postará se stát (jistě jsi na seznamu „preventivně internovaných do ochranné vazby“). Hoši si pro tebe SAMI přijdou, zajistí ti jak dopravu, tak následně i ubytování… ;) :D :D

_Bůh_

Příspěvek smazán administrátorem.

Kryšpín

Jak navrhoval Sir Churchill v roce 1950 hodit na Leningrad a Moskvu atomovky Amerika nesouhlasila.