zjentek

Jsou nějaké nové poznatky při agrosymbolech?

pro ty, kdo to ještě nikdy neviděli ..jedná se o toto:
https://www.go­ogle.cz/search?q=a­grosymboly&cli­ent=firefox-a&hs=KON&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=saw­BVNTxEuSp0AXD1I­CYAw&ved=0CCEQ­sAQ&biw=1280&bih=923
..myslíte, že kruhy v obilí jsou nějaký testy, jimiž hodnotí mimozemské civilizace úroveň lidstva?

Nejlepší odpověď
annas

Je pravda, že symboly, které jste uvedl, vytvřáejí pěkné a obdivuhodné obrazy. . Ale přiznávám, že si leccos přečtu, ale hlouběji nepřemýšlím., i když zvažuji, zda jsou pravděpodobné některé uváděné možnosti

Jinak různé příčiny vzniku jsou vysvětleny článku „Hypotézy o technologii vzniku agrosymbolů“. Jméno autora sem nenašla.
http://www.ma­ca.unas.cz/kru­hyvobili.htm

Mechanické způsoby
„Mechanické způsoby vysvětlující vznik agrosymbolů neobjasňují jednak stěžejní fakt jejich existence – deformaci rostlin. Neobjasňují ani další anomálie na místech agrosymbolů. Názory opírající se o víry a jiné přirozené vlivy neobstojí zejména v případech, kdy se začínají objevovat složitější geometrické útvary. Také ostré okraje agrosymbolů jsou s těmito názory v rozporu. Podobné názory lze tedy vyloučit – agrosymboly by se navíc vyskytovaly již dříve.“

Dále:
Chemické působení, vliv podloží, působení neznámých energií. Agrosymboly jsou spoluvytvářeny psychoenergetickými procesy, Agrosymboly jsou produktem nové energetické sítě Země, Agrosymboly vznikají jako důsledek zkoušek s bezdrátovým přenosem energie po jakémsi mikrovlnném paprsku

Hypotézy o smyslu agrosymbolů
"Obecně se uvádí, že kruhy a obrazce v obilí – agrosymboly – jsou poselstvím, nositelem jakéhosi sdělení, přicházející k lidstvu od jakési cizí inteligence, zejména mimozemského původu.

V tomto smyslu se také hledá vysvětlení a rozluštění případného poselství. Usuzuje se, co nám vlastně chce (mimozemská) cizí inteligence sdělit. Jako vždy v podobných případech jde o vlastní sebereflexi člověka a lidstva jako celku. Uvažuje se, že obsahem sdělení je varování zaměřené na mírové soužití lidstva, ekologické otázky a problémy s tím spojené, zejména problematiku jaderných zkoušek. Je však otázkou, proč by cizí inteligence upozorňovala tímto způsobem na to, co si lidstvo stejně uvědomuje.„
atd.
"Přes řadu hypotéz obsah a smysl agrosymbolů nebyl dosud odhalen. Ani jediná hypotéza dosud neobsahuje a nepostihuje všechny stránky tohoto jevu v plném rozsahu. To může jen být důvodem pro další, ještě podrobnější a důslednější průzkum agrosymbolů a všech jeho znaků a souvislostí.“

Další odpovědi
setapouch

Nedavno jsem nad tim premyslel, bylo to v souvislosti se sestrelenim letadla nad Ukrajinou. Americke satelity zachytily start rakety. Od startu do padu letadla je to par desitek sekund. Nemel by na nejakych snimcich byt videt prubeh vzniku obrazce? Nebo ze vzniknul prakticky z minuty na minutu?