Stingo

Jsou nechtěné děti depresivní?

A to nemyslím, že by jim to dávali rodiče najevo. Jen jestli negativní myšlení matky v těhotenství ovlivní psychiku dítětě.

Odpovědi
Shady

ano, už během těhotenství se dítě přizpůsobuje tomu co bude „tam venku“.Když byl v Nizozemsku nedostatek jídla, tak se matkám v té době narodili děti s přizpůsobením k většímu ukládání živin.Dodnes se s tímto genem děti rodí.Pokud se matka novorozence vzdá, tak i když si to odvržení nebude v pozdějším životě pamatovat, v podvědomí ten pocit odvržení zůstane a v budoucnu ho bude ovlivňovat.