autacek

Jsou následné výroky Václava Havla pravda? A také jste již na ty „sliby-chyby“ zapomněli a zase skočíte na další?

http://www.svet­kolemnas.info/no­vinky/domaci/5681-vaclav-havel-nejvetsi-lez

Nejlepší odpověď
anonym

SvetKolemNas.info je velmi nespolehlivý zdroj manipulativních a nepodložených informací které mají za cíl pouze šířit tolik populární zášť a strach. Nemluvě o tom že jednou z hlavních motivací pro existenci webu jako takového je šíření proruské propagandy, stačí si pročíst pár dalších článků … k tomu celkem logicky patří i snaha zostuzovat české osobnosti, ono to celkem úspěšně demoralizuje a v takové atmosféře je pak i jistě mnophem snažší dalšími manipulacemi propagovat zde Ruské politické a ekonomické zájmy. Divím se vám, že na to tak snadno skočíte, naštěstí každý má svou hlavu a má příležitost ji používat přeci jen důkladněji …

Další odpovědi
mosoj

Zabývat se Havlem je dokonalá ztráta času.

Chce zde někdo tvrdit, že to neřekl ? Bohužel těch negativních rysů je víc a týkají se hlavně charakteru.

Muffz

I kdyby to řekl, tak to nejsou jeho slova. Projevy mu psali jiní a on je jen prezentoval. Havel nikdy neměl vlastní názor, do funkce prezidenta byl dosazen jen jako loutka a porevoluční „hrdina“, o funkci nestál a dělal jen šaška.

Během svého působení si nahrabal miliardy na církevních restitucích (což je jasně doložitelné), byl úplatnější než Gross s Nečasem dohromady, prostě člověk, který vyždímal, co se dalo.

Kepler

To, co kdy řekl (pokud je to pravda), byly jen jeho názory a přání, na to má nárok každý občan. Jenže prezident vnitřní ani zahraniční politiku nedělá. Politiku dělá parlament a zúčastněné strany. Co jsme si zvolili, to máme.

Kryšpín

Četl jsem v zahraničních novinách, že převážně třičvrtě milionů pražských pepíků a pipinek, tak jak tam zvonili klíči, tak pokud by v tomto davu někdo vykřikl Hurvajs na Hrad, tak dav okamžitě toto papouškově skandoval

Drap

Soudný člověk mu nikdy nemohl plně věřit. Kdo by také věřil lháři a opilci?

autacek

Neptal jsem se na věrohodnost serveru, ale na věrohodnost výroků, které jsem některé zaznamenal na vlastní uši již dříve. Ale každopádně svést to na „Rusy“ je pozoruhodný myšlenkový pochod.

fcoop

ge0rge – nemá smysl pokoušet se diskutovat se čtenáři Světů kolem nás.
.............„His­torie je učitelka,která se snaží něco naučit tupé žáky“.