Complex

Jsou nášlapné miny výbušné z obou stran v případě, že by se omylem položila obráceně?

Nejlepší odpověď
Kepler

Bouchlo by to i v tomto případě. Jen by přítlak byl ze strany podloží. Pěchotní mina „skákající Betty“ by si moc nevyskakovala. Chudák pěšák by se asi hrozně lekl, ale nepřefiklo by ho to ve výši pasu. Takového minéra bych vyhodil z armády jako Švejka, s odůvodněním „subordinován pro blbost“.
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande!

aliendrone

Kepler>>> Tebe by už měli SUPERARBITROVAT z knajpy domů! ;) :)

Kepler

A to zas já se nenechám. Do knajpy nechodím, své long alkoholické drinky si jako šláfen šnaps vychutnávám pěkně doma jako spořádaný ovčan. A nedělám při tom bordel jako U Tygra.

Kepler

Jo , v originále to asi mělo být opravdu SUPERARBITROVÁN. Já už si tu první světovou moc nepamatuju. To víš, ta staletí od narození se už podepisují…