Avatar uživatele
dudu

Jsou naši hokejisté primadony?

Nemáte také pocit, že kdyby naši páni hokejisté vložili do hry alespoň polovinu úsilí s jakým bojovala Martina Sáblíková, nemuseli by se vymlouvat na nepřízeň osudu - tentokráte to byla ztracená helma, jindy zase něco jiného, atd.,??
Doplňuji:
díky pane Stando, asi máte pravdu, avšak já se na jízdu Martiny koukal a když jsem viděl to ani ne padesátikilové stvořeníčko jak si sáhla na dno až se musela nechat vyzout, věřil jsem, že si z ní kluci vezmou se vším všudy příklad.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym před 4513 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Neslyšel jsem ty ´výmluvy´, ale hokej jsem viděl... a to co se událo před prvním finským golém jinak než smůlou nelze nazvat:
- to, že se Erat nechal pro někoho možná zbytečně vyloučit (vyhození puku z obranné třetiny za měntinel --> zdržování a 2 min.) teď neřeším
- ale fakt, že Kubina v ten nejnevhodnější okamžik NEMOHL hrát, protože mu nešťastným způsobem 5 vteřin předtím spadla přilba (když by toho Fina jakkoli aktivně bránil - myšleno bez přilby - pak by byl jednoznačně vyloučený a hrálo bychom 5:3), tak to se dá při troše subjektivismu brát jako smůla ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bubbi

myslím,že olympiáda byla obrazem stavu našeho hokeje...kanada a rusko jsou trochu jinde než zbytek světa a to jak v seniorském tak juniorském věku...a tak se klidně může stát že mužstva jako Lotyšsko,Bělorusko,Německo nás občas porazí....Růža určitě vzal to nejlepší co máme,ale prostě to nevyšlo..snad příště

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport