Nemáte také pocit, že kdyby naši páni hokejisté vložili do hry
alespoň polovinu úsilí s jakým bojovala Martina Sáblíková, nemuseli by
se vymlouvat na nepřízeň osudu – tentokráte to byla ztracená helma,
jindy zase něco jiného, atd.,??
Doplňuji:
díky pane Stando, asi máte pravdu, avšak já se na jízdu Martiny koukal a
když jsem viděl to ani ne padesátikilové stvořeníčko jak si sáhla na dno
až se musela nechat vyzout, věřil jsem, že si z ní kluci vezmou se vším
všudy příklad.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym před 5946 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Neslyšel jsem ty ´výmluvy´, ale hokej jsem viděl… a to co se událo před prvním finským golém jinak než smůlou nelze nazvat:
| 0 Nominace Nahlásit |
myslím,že olympiáda byla obrazem stavu našeho hokeje…kanada a rusko jsou trochu jinde než zbytek světa a to jak v seniorském tak juniorském věku…a tak se klidně může stát že mužstva jako Lotyšsko,Bělorusko,Německo nás občas porazí…Růža určitě vzal to nejlepší co máme,ale prostě to nevyšlo..snad příště
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 454 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 144 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |