Avatar uživatele
dudu

Jsou naši hokejisté primadony?

Nemáte také pocit, že kdyby naši páni hokejisté vložili do hry alespoň polovinu úsilí s jakým bojovala Martina Sáblíková, nemuseli by se vymlouvat na nepřízeň osudu – tentokráte to byla ztracená helma, jindy zase něco jiného, atd.,??
Doplňuji:
díky pane Stando, asi máte pravdu, avšak já se na jízdu Martiny koukal a když jsem viděl to ani ne padesátikilové stvořeníčko jak si sáhla na dno až se musela nechat vyzout, věřil jsem, že si z ní kluci vezmou se vším všudy příklad.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym před 5171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Neslyšel jsem ty ´výmluvy´, ale hokej jsem viděl… a to co se událo před prvním finským golém jinak než smůlou nelze nazvat:

  • to, že se Erat nechal pro někoho možná zbytečně vyloučit (vyhození puku z obranné třetiny za měntinel → zdržování a 2 min.) teď neřeším
  • ale fakt, že Kubina v ten nejnevhodnější okamžik NEMOHL hrát, protože mu nešťastným způsobem 5 vteřin předtím spadla přilba (když by toho Fina jakkoli aktivně bránil – myšleno bez přilby – pak by byl jednoznačně vyloučený a hrálo bychom 5:3), tak to se dá při troše subjektivismu brát jako smůla ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bubbi

myslím,že olympiáda byla obrazem stavu našeho hokeje…kanada a rusko jsou trochu jinde než zbytek světa a to jak v seniorském tak juniorském věku…a tak se klidně může stát že mužstva jako Lotyšsko,Bělo­rusko,Německo nás občas porazí…Růža určitě vzal to nejlepší co máme,ale prostě to nevyšlo..snad příš­tě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek