plavala

Jsou naše dálnice

Cena dálnic (dvouproudová, běžný terén) v ČR: 500 milionů / km
zdroj: http://www.bez­korupce.cz/wp-content/upload­s/2010/01/cena­dalnic_cast1_pre­drazenedalnice­.pdf

Cena 2 km dlouhého a 56 METRŮ ŠIROKÉHO(!) letiště s kompletní technickou a stavební vybaveností, vybudovaného na dvou vrcholcích hor odpálených a se srovnaným údolím mezi nimi: 3 mld.
zdroj: http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/3420­73-kvuli-letisti-odstrelili-vrcholky-hor-pro-piloty-bude-pristani-vyzva.html

ceny dalších dálnic viz. první odkaz.

ANKETA: Líbí se vám dvojsmyslně zvolená kategorie otázky?
Doplňuji:
Omlouvám se za necelou otázku: Jsou naše dálnice pozlacené?*

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Agneta

Líbí

Skutečná cena 1 km je max. 50 miliónů Kč !

A nikdo se na těch zbývajících 450 miliónů neptá. To jde asi jen v Čechách. S tím se nedá nic dělat :DDD

huxa

Nelíbí

Doplňuji:
Nemůžeš porovnávat ceny dvou států či odlišného data bez řádného přepočítání. Sám již pracuji na rovnici, která bude mít co nejlepší přepočet.

anonym

Nelíbí

huxa

Agneta-zajímavé, žena, či spíše dívka, která zná skutečné ceny produktů, navíc ještě staveb. Za těch 50 milionů bys nezaplatila ani lidskou práci a palivo.

Agneta

huxa >>> to mi nepovídej, vždyť jde jen o jeden km!