Jsou nákladní automobily vyrobené v Tatra Kopřivnice 100 % originál TATRA?

Zajímalo by mě,jestli se může TATRA pyšnit že je 100% TATRA když automobilové díly jsou převážně z nákladních vozů RENAULT(kabiny,pod­vozky,motory,svě­tla aj.)

Odpovědi
autacek

Jsou osobní automobily Škoda 100% Škoda? Myslím, že nad odpovědí není proč dlouho váhat.

Michálek1245

Vojenský Tatra motor dneska stále patří mezi to nejlepší, co český auto motive průmysl za posledních 30 let dokázal vyprodukovat. Pamatuji si svoji vojenskou službu, kdy jsme na Tatrách jezdili a ta auta byli naprostí nezmaři. Protože co si budeme povídat, vyjelo to cokoliv za rozumnou spotřebu. A ještě to nabralo takového materiálu, že člověku zůstal rozum stát.