Jsou na školní plavecký výcvik na střední škole povoleny bikiny ?

Nejlepší odpověď
anonym

Na odpovedi ohledne bazenu tu zde mame odbornika : Michala Koleho.
🙂
Ale ja si myslim , ze urcite ano. Preci nemuze nikdo nutit mlade krasne divenky, aby se navlekaly do neopranu. ! ☹ -iv-

Další odpovědi
Syd

Já bych si je radši nebrala, jasně vypadá to pěkně, ale přece jenom různých „nehod“ při skákání do vody tě jednodílný plavky ušetřej

Drap

To tady asi nevyřešíme. To záleží na konkrétní škole.