mikee.nikee

Jsou na Heureka.cz osvědčené obchody ?

Myslím jestli tam nemůžu narazit na nějaký podvodný obchod, že by mi třeba nedorazilo zboží atd. Jak to tam teda je ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Každý obchod má své hodnocení – jak od heuréky, tak i od samotných zákazníků. Proto vyhledávejte obchody, které mají nejvíc hodnocení a které mají garanci bezpečného nákupu od Heuréky.

Další odpovědi
Andre5000

Na Heurece nakupuji často, zatím jsme se podvodným obchodem nesetkal.

lota

Bohužel, podvodníci jsou všude a ani Heureka je nedokáže odchytit. Nedávno jsem registrovala případ, že i obchod s řadou kladných hodnocený nefungoval řádně. Ta hodnocení byla falešná, po upozornění je Heureka odstranila, ale obchod zůstal.