ivosek2

Jsou lyžařské kurzy povinné?

Někde jsem slyšel ze už nejsou povinné ale na naši škole to prý mají povinné, ale ja nechci jet protože nemám rad sníh ani nic podobného se nechci věnovat
Doplňuji:
Co mam teda delat kdyz to je v naši škole povinny?

Nejlepší odpověď
dnb

ne, nejsou povinné a ani za mě nebyly povinné (před 14 lety)
Doplňuji:
Ty lyžařské kurzy se platí ne? Tak řekni, že neutrácíš peníze za něco, co tě nebaví a hotovo.

Další odpovědi
Hlada

Tahle otázky tu už byla.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lyzarsky-vycvik-povinny
Co máš dělat? Na vyžák jet a nefňukat. Tvůj argument má stejnou váhu, jako kdybys nešel do školy kvůli tomu, že ti ujel výtah nebo se vzpříčila peřina.

Nerevarin

Hodit se marod.
Doplňuji:
Já byl na lyžáku na základce. Na střední jsem na lyžák nejel a pamatuju si, že ten kdo ho vynechal, chodil normálně do školy do jiných tříd. Tak zvaž co je lepší.

Emefej

Nekňuč a jeď!
Doplňuji:
V životě budeš muset dělat spoustu věcí, které nebudeš mít rád a které tě nebudou bavit.