SinceX

Jsou lidé prasata?

Tato zpráva se mi normálně zhnusila, tohle se dělá se zesnulým člověkem? To je prasárna posledního kalibru..
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2093­04-japonec-skoro-deset-let-schovaval-mrtvou-matku-v-krosne.html taky bych mu to udělal…

Nejlepší odpověď
led

Ak nadávate človeku, prosím, nepoužívajte mená zo živočíšnej ríše. Pre zvieratá a vtáky je to urážka.
myslím, že najhoršia nadávka asi bude, že sa chová ako človek pred klietkou s opicami.

Další odpovědi
ReHu

Pro prasata to je urážka. Lidi jsou mnohem horší.

iceT

Lide delaji lidem,zivym i mrtvym,mnohem mnohem horsi veci.
Je to smutne,ale je to tak.

Jahoda

Šok. To je hrůza, ten článek. Nemám slov…

BEAES

Jsou

Miroslavst

Kdyby byli jen prasata, tak to jde, ale horší je, že někteří lidé jsou pěkné sv…ě

anonym

Ja to reknu po svem-cim vice pozoruji lidi,tak tim vice miluji zvirata.

anonym

To pořád není nejhorší. Znám lidi kteří se chovají hůř a jsou to Češi. Já vám je ukážu a možná se vám budou líbit. Položil bych otázku jestli stojí za námahu dát výchovnou pěstí? Když to nezvládli jejich rodiče?