marci1

Jsou zdravější lidé, kteří se rádi líbají?

Dnes je Mezinárodní den líbání. Všude čteme, že polibek napomáhá ke snížení stresu, při líbání se dokonce spalují kalorie, snižuje vysoký krevní tlak a navíc je velice příjemné. Jsem pro to, býti zdravější. ♥:-))
Obr.:Pixabay

Nejlepší odpověď
briketka10

Jistě, říkali to i v rádiu. Dokonce, že jsou
rodiče inteligentnější, když se mají rádi 😁

Další odpovědi
Drap

Sice se občas taková zpráva objeví, ale jsou to pouze neověřené teorie.
Ať se každý líbá kolik chce a kolik mu vyhovuje.

Mc Merkurion

… nevim, ale určitě jsou štastnější, jelikož s láskou je život úžasnější >>> nešlo-li o normální přátelské polibky typu „alá Brežněv“ …

mosoj

Ano mají vyšší imunitu, stejně jako ji mají vyšší „špindírové“,

Kepler

Něco na tom bude. Od té doby, co jsem se přestal ocicmávat s kdejakou pěknou ženštinou, jsem nabral spoustu kilo a stoupl mi TK. Zato mám v ústní dutině zaručeně originální společenství breberek.