jirka F

Jsou pro ženy atraktivní lidé, kteří prošli vyšetřením na psychiatrii?

Když jsem tam byl, tak jeden člověk mně říkal, že prý lidé z psychiatrické léčebny jsou pro ženy atraktivnější. Je to pravda?

Jsou lidé, kteří prošli vyšetřením na psychiatrii, pro ženy atraktivní?

Zdroj obrázku:pixabay

Nejlepší odpověď
da ny

Je to nesmysl.

Další odpovědi
nyjono

Přijde na to, pro jaké ženy.
Vidím to tak, že pro ženy stejné nebo aspoň podobné mentality.
Jak se říká, rovný rovného si hledá, vrána k vráně sedá apod.

zjentek

Oproti složené finanční záloze je možno objednat se k vyšetření v kterékoliv ordinaci klinické psychiatrie, v daný termín se dostavit a do hlavy místního ordinujícího lékaře/lékařky tam pak „něco nalít“. Učiní nás to atraktivnějšími pro naše protějšky?

Já bych ti řekl, co je atraktivní pro plémě zvané ženy a už to samo o sobě je hodno celé škály vyšetření! (;

quentos

Vzhledem k tomu, kolik žen se nechává týrat magory, asi ano.
Ale rozhodně budou daleko atraktivnější než někdo, kdo je schopen napsat „s léčebny“ nebo vynechávat čárky.

RyuzakiKate

Možná pro ty se samaritánským komplexem nebo Stockholmským syndromem :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.