jirka F

Jsou hloupí lidé, kteří nemají rádi prezidenta Zemana?

Četl jsem o tom v jednom komentáři na novinky.cz

Že ty kteří nemají rádi Miloše Zemana jsou hloupý.

Nejlepší odpověď
Dochy

Nemyslím si, že jsem hloupej. samozřejmě můžeš mít jiný názor 😉
Drap: Jirka nepíše, že je Zeman hloupý 😉 A ani já si nemyslím, že má nějaký problém s inteligencí. Podle mně jeho slabiny tkví v jiných vlastnostech.

Další odpovědi
Emefej

Ne, nepovažuji se za hlupáka.

dubraro

Mít nebo nemít někoho rád není věcí inteligence, ale emocí.
Možná ale máš na mysli, že lidé mají různé názory na to, jak p. Zeman vykonává svou funkci. To ale také není věcí chytrosti nebo hlouposti, ale politického názoru.

JežíšKristus

"Že ty kteří nemají rádi Miloše Zemana jsou hloupý.

Ananas zase upravuje otázky, a neopraví hloupý na hloupí. Už by měla dostat ban.

Co se týče pana inženýra, ten se napakoval na OKD (což bylo prokázáno), a odpustil 1 mld. dluh Rusku.
Pozitivem je, že přijal v roce 1999 muslimské uprchlíky, bohužel v poslední prezidentské volbě udělal z uprchlíků nástroj politického boje. Polovina Čecháčků mu to spolkla i s navijákem. Jestli je takové jednání morální, ať posoudí každý sám.

Drap

Spíš je hlupák ten, co něco takového napíše. Každý může mít svůj názor. Zeman má jistě spoustu chyb, ale v žádném případě neni hloupý.

elkon

Nečti hloupé weby a nebudeš mít takové dotazy.

Rokio

Nemyslím si. Mají jen jiný názor.

Jiří Bohumil

Hloupý není ten, kdo má jiný názor (jakýkoliv), ale ten, jenž se jej snaží prosazovat „hloupým“, nebo spíše nevhodným a emotivně ovlivněným způsobem. A pokud z tohoto způsobu čiší přímo nenávist (u Zemana v mnoha případech), pak to není hloupost, ale někdy přímo žalovatelné. A jak na novinkách, nebo i jiných serverech, využívají ti „hloupí“ diskutující právě toho, že mohou využít anonymity a tak je nemůže nikdo žalovat pro urážky.

tvaruzekcz

Určitě ano. Ostatně názory těch, kteří nikdy nenavštívili Čínu a chtějí na ni uvalovat sankce je sám o sobě dost hloupý – obzvláště, když ještě mají v kapse mobil a polovinu věcí v domácnosti z Číny.