Avatar uživatele
marci1

Jsou lidé dnes až moc zbytečně neurotičtí a všechno zbytečně přehání?

A někdy si říkáte, že nevěříte vlastním uším? Nakupuji v obchodě s potravinami. Je to menší obchod, lidí je tu dost, místa málo. Většina nakupujících v klidu nakupuje, vhodně se vyhne s vozíkem jeden druhému. Najednou se objeví žena s vozíkem, která se a ním dere přes ostatní a naráží do nich se slovy: „Nenávidím Česko!“. Vrazila i do mě. Najednou jsem nevěděla, jak zareagovat. Tohle jsem nikdy neslyšela. Nenávidíte Česko kvůli většímu počtu nakupujících? Není to spíše banalita? 🙂

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Muso před 2324 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… takto se chovaj ti, kteří ze sebe dělaj to, co nejsou, a když vyrazí do zahraničí, tak tito nám tam dělaj největší ostudu …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

To je daň dnešnímu uspěchanému životnímu stylu. Někteří lidé si pohodu a klídek neumí zařídit. Tak vše podřizují zisku peněz, aby si mohli dovolit dovolenou na Ibize. Potom zjistí, že ani tam nedojdou klidu a jsou z toho na nervy, když jim někdo vyfoukne pěkné místo na pláži. Den co den je svírají obavy, jestli doma nezapomněli zamknout, nebo vypnout žehličku. Takovým uzlíčkům nervů bych doporučil, aby sebou neustále nosili plastový kýbl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Klídek, třeba byla u hasičů a neměla zapnutý maják

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Já si myslím, že to je výchovou. Vrážet do lidí může jen nevychovaný jedinec, který si o sobě myslí víc než je zdrávo. Bohužel, může to potkat i slušného člověka, když někam spěchá. Ale pokud nenávidí Česko, divím se, že tu ještě žije. :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

… ano… „všechno“ přehání ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek