verunka483

Jsou lepší rovnátka na pevno nebo sundávací??

Když budu mít rovnátka na pevno, budu tolik šišlat a slintat jako bych měla ty nasazovací?

A budou ty sundavací vůbec učitečné? Děkuji.

Odpovědi
nikolkap

Je to podle rozhodnutí lékaře.Moje říká že je to škoda leptat takové zuby těma napevno takže nosím jen na večer ti nasazovací.Je to výhoda že si je můžeš sundat kdy chceš a nosit i přes den ale nevýhoda že si to musíš pamatovat že si je máš dát.Je to podle toho jakého máš lékaře.

hanulka11

Na rovnátka si zvykneš, neměj strach jedná se o pár dní. O myslím, že o tom jaká budeš mít rozhodne lékař

Drap

Rovnátka se dávají podle potřeby a ne podle toho, jaká si kdo přeje.

Pudlík

V některých případech si můžeš vybrat. Já je mám na pevno a rozhodně nešišlám, podle mě je to jen pověra. A ty na pevno jsou taky jako pěkný dopněk. :)

Pauka9

Měla jsem rovnátka na pevno a rozhodně jsou lepší než ty nasazovací. Teď mám právě nasazovací, aby se mi ty srovnané nerozjely zpět a opravdu se snažím je nosit, ale často na to zapomenu…Takže můj názor, rozhodně na pevno, jsou učinější :)