Avatar uživatele
JarkaHor

Jsou lepší látkové nebo jednorázové plíny ?

Zajímavá 0 před 751 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
_Bůh_

Plenky jsou pro děcka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Naše děti používaly pleny (látkové, které se praly). Náklady jsou o mnoho nižší, ale je nutné počítat s jistou prací, vyprat (vyvařit) a vyžehlit.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rančer

Látkové. Déle vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Allousek

Já jsem se s látkovými nesžila, takže jsem našla takové jednorázové plenky, které jsou opravdu velmi šetrné k dětské pokožce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Millisek

U obou dětí jsem kupovala jednorázové od Baby charm. Mají kvalitní plenky takže bych řekla, že s šetrností to bude asi srovnatelné s látkovými. Kdyby tě zajímalo víc, tak ke složení se dostaneš na bezvaplenky.cz kde je prodávají :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Dobrý den, co se týká plenek, tak já jsem do porodnice dostala plenky od Moltex Pure & Nature a musím říct, že se nám osvědčily naprosto skvěle. Mimi mám odrostlejší a stále kupujeme tyto plenky. Jsou české výroby, což je za mě skvělý.

Avatar uživatele
JarkaHor

jak jsou na tom s absorpcí ? přemýšlím, že bych je vyzkoušela, protože jsem se dívala na ty jejich stránky a do zítřka mají na ty plíny –15% což mi přijde dost.

Avatar uživatele
IvkaH

Taky objednávám z bezvaplenky.cz baby charm a savé jsou dost. Synovy vydrží celou noc bez toho aniž by plínka protekla :)

Nový příspěvek