Jsou legendární Beatles překonatelní?

Jsou Beatles překonatelní?Co si myslíte?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
ten který je

Nevím zda přímo překonatelní,ale budou mít svoje pevné místo v kulturním dědictví lidstva po boku takových velikánů jakým byli J.S.Bach,Antonio Vivaldi,W.A.Mozart a další.Já tomu věřím.

Další odpovědi
ReHu

Jistě, že jsou.
Otázkou je, zda budou.
Kdo ale může říct, nikdy už nebude nikdo tak dobrý? Kdo ví, co bude za x let?

mojitek

už tehdy byli překonaní,bylo víc lepších skupin než jsou oni.Mimoto oni museli být hned čtyři,ale Elvis to zvládnul sám :D

Zvědavý

Myslíš v počtu prodaných desek (alb) ? Ne. Ani Elvis nebo Michael tolik neprodali. A nikdo s těch dnešních tzv. hudebníků na ně nemá ani omylem. Jen srovnávat je s Beatles, Michaelem nebo Elvisem je urážka.