dgfdgf

Jsou krevetový a krabí koktejly všechny tak odporný, nebo jenom ty ze supermarketů?

Prominte, myslel jsem krabí saláty, ne koktejly.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Kdyby ty saláty obsahovaly opravdové krabí a krevetí maso, byly by tak drahé, že by je v supermarketu nikdo nekupoval. Přečti si složení, obvykle tam bývá separát z tresek, nikoliv korýši.

Další odpovědi
Kepler

Já bych si takovou čuňárnu nedal ani v baru či na pláži. Ze zvědavosti jsem zkusil jenom jednou. Tím méně v superhyper. Z koktejlu se má člověk ožrat, ne nažrat!

carlosbomber

Takovéto různe potvory je třeba mít čerstvé jinak ztráci na kvalitě.
A ze supermarketu jsou ješte ochuceny o konzervanty a jiné chemikálie takže ta chut je už razantně snížena a navozena uměle.