Lgee

Jsou kondomy bezpečné?

Jaká je pravděpodobnost že pokus „selže“?

Nejlepší odpověď
Hlada

Spolehlivost jednotlivých antikoncepčních metod určuje t.zv. Pearlův index, což je počet selhání na rok nebo 13 cyklů používání. Tabulku je možné stáhnout např. z odkazu.

Zdroj: https://www.i­kem.cz/cs/pear­luv-index-spolehlivost-antikoncepcnich-metod/a-2004/

Další odpovědi
jsemjá

Každý kondom může selhat. Ale je to málo pravděpodobné. Ale když si dáš dva a více, je riziko velké. Jak se o sebe třou, jejich ochrana klesá.

Kryšpín

Nejvíce bezpečné je nasadit kondom a nesouložit.

Pepa25

Při správném používání velmi malá.