one directio

jsou kluci s one direction gejové

Nejlepší odpověď
mikee.nikee

To se neví.
PS: Ale určitě by ocenili holku s dobrou gramatikou.

Další odpovědi
Kris tyn

Neznamená že když o sebe pečují a upravují se že jsou gayové. A jestli jsou tak je to jejich věc. Kolik lidí je na světě kteří mají rádi stejné pohlaví jako jsou oni sami.

led

Pre menej chápavých (ako som i ja) zle napísaného textu zjavne otázky (bez otázniku, to je tvrdenie) som si túto hudobnú skupinu vyhľadala:
One Direction je britsko-írska chlapčenská hudobná skupina, ktorú tvoria Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan a Louis Tomlinson. V siedmej sérii speváckej súťaže X-Factor obsadili 3. miesto a následne podpísali nahrávaciu zmluvu so Sony Music.

ich webstránka je:http://www.one­directionmusic­.com/gb/home/

To, ako sa obliekajú, ako vyzerajú, nemusí predurčovať ich orientáciu.

marci1

Ne. Mají přítelkyně.

Zdroj: http://www.spy­.cz/celebrity/15050-sok-kluky-z-one-direction-rozdeluje-homosexualita

Lutagame

těžko říct už jich pár mělo holku , ale média nám furt lžou takže těžko říct ,ale kdybych já měl slávu jako oni měl bych holku hned …

Beny

Ne