dust8

Jsou kapitoly vašeho dosavadního života různorodé? Najdou se klidné, akční, dramatické, šťastné, zvláštní pasáže atp.?

Nejlepší odpověď
quentos

Ehm… znáš někoho, kdo to tak nemá?

Další odpovědi
Drap

Ano, jsou. Najdou se období všech žánrů

da ny

Samozřejmě.
Život člověka je pestrý. Proto tu jsme.

Kepler

Ano, můj život je velice pestrý.

Kelt

Určitě a asi každý byl někdy středem společnosti, miláček a oblíbenec v rodině, jindy třeba černá ovce a pod. Ale časově to nelze omezit a navíc, tvůj pohled a pohled tvých známých se může lišit. Ale asi tento vzorec platí pro každého.