Hakunamatata

Jsou kalhotky tanga (ještě) sexy?

Nebo to bylo jen módní šílenství a teď uz se to nosí jen jako funkční spodní prádlo pod určitý druh oblečení? Přijde to někomu významně sexy? Ze by to vyhledával? Hezky zadecek přeci vypadá líp v něčem ùplně jiném.

Nejlepší odpověď
www

Pěkně stavěná dívka nic takového nepotřebuje, je dostatečně sexy i tak.
Naopak ta neforemná v nich bude vypadat ještě hůř, třeba až odpudivě.
Názor

Další odpovědi
ladaadal

Ano – byly, jsou a budou – vždy pro určitou skupinu lidí. Někdo má rád holky, někdo zase vdolky, někomu se líbí zadek v tangách, někomu holej a někomu v bombarďákách, co člověk, to názor.

marci1

Souhlasím s Vámi, že pro to, aby člověk, ať žena či muž byli sexy, nemusí mít na sobě tanga ( když už pomineme hygienické důvody, proč nenosit tanga ). Mě se třeba líbí kalhotky ve francouzském stylu. Krajky třeba představují romantiku a vypadají i sexy. A mužům se většinou líbí, když toho má žena zakryto trochu více, probouzí to v nich fantazii a zvědavost.

Reezo

Ano sexy jsou, ale pozor ne na každé slečně. Je potřeba, aby slečna do takovíchto kalhotek měla i vypracovaný zadeček. Jinak to může mít spíše negativní efekt než pozitivní.

zjentek

mně přijde, že takové a podobné výdobytky jakoby likvidují romantiku jako takovou

mojitek

na každýho tangáče působí úplně jinak jak tak čtu tady.Já osobně neznám nic antisexuálního.
Doplňuji:
myslel jsem tím že neznám nic co by působilo antisexuálnějš…