Kryšpín

Jsou k prodeji nějaké modní roušky?

Od přítelkyně jsem dostal uvedený dotaz, aby pasovala k náušnicím k barvě účesu a výstřihu.

Odpovědi
marci1

Třeba 2v1: rouška a šátek. 🙂
https://www.lu­meo.cz/produc­ts/damsky-ochranny-satek-rouska?varian­t=32235012194403

autacek

K dostání v tomto státě nejsou takřka žádné roušky, asi tak.

Edison

Jo, jsou… Třeba v rouškomatech, který se začínaj šířit.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=rou%C5%A1ko­mat&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch#imgrc=WGEr­KLhEBtXM2M

Pepa25

Základ je barva: musí ladit buď ke kravatě nebo k šatům. Hipsteři nosí pestré vzory, ideální z nějakého pyžama nebo něčeho podobného.

Edison

Pepo, nikoli ke kravatě, ale ke kapesníčku v kapsičce saka. Říkal to Špaček. A už jsem si taky všiml, že to tak někteří nosej.

Edison

S tou módou pozor. Tuhle Špaček upozornil, že rouška k obleku má ladit s kapesníčkem v kapce, nikoli s kravatou. 😁 Takže by to chtělo asi oslovit nějakýho módního poradce, co a jak. 😁

Edison

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Příspěvek smazán administrátorem.