Lutagame

jsou k dostání trička odpověd.cz ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nejsou.

Další odpovědi
zzzzz

Nevím o nich, ale je spousta firem, kde si můžeš nechat udělat jakékoliv tričko.

zjentek

ne ne tady na odpovědi.cz už těžko, oni (asi admini) teď začali hodně šetřit (zřejmě v rámci vylepšování) a za tvou snahu přispívat tě teď právě neodmění, je to takové „zase něco jiného“, prý to táhne ,)

veronika36

Ne nejsou, ale pokud ho chceš, můžeš si je u mnoha firem obědnat, zkus je třeba i navrhnout adminovi.. třeba by měl zájem.