Questman

Jsou k dispozici nějaké asistentky při darování či odběru spermatu?

Doplňuji:
V nemocnicích samozřejmě -_-

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

No to si myslí každý druhý chlap, opak je ovšem pravdou. Dostaneš kalíšek, jdeš do místnosti a valíš rukou…myslím že tam davají časopisy. Toť vše. Nemocnice není bordel aspoň v této situaci. Odběr spermatu za asistence sestry totiž určitě nechceš…myslím že ten odběr probíhá elektricky (bez záruky nikdy jsem to neabsolvoval).

Další odpovědi
marci1

Ne. Každý si musí vystačit sám.
http://www.mzo­ne.cz/clanek/da­rovani-semene-je-celkem-nenarocna-a-dobre-placena-brigada/

cochee

Dnes je při tom testovacím odběru dokonce velmi častá praxe, že nafasuješ nádobku a sperma doneseš z domu.