Boy 13

Jsou jiskry z cigaret nebezpečné?

Kdyz kourite a odletavaji jiskry a ta jiskra by letela na kuzi, je nebezpecna? Muze poskodit plet?

Odpovědi
Ametyst

Z cigaret nelétají žádné jiskry.

Malvína

Lehce tě spálí. Žádný trvalý následek to ale nemá.

dr.luha

Když jiskra dopadne na akupunkturní bod, tak dokonce léčí. Viz. moxování…

Klaproth

Jaké jiskry? Pleteš si cigaretu s prskavkou.

Drap

Z kvalitní cigarety žádné jiskry nelétají.

Reezo

Nesetkal jsem se s cigaretami, ze kterých by létali jiskry. Jiskry jsou většinou rozžhavené kousky kovu, které třeba létají při broušení.

To co myslíš budou nejspíš padající rozžhavené uhlíky tabáku. Pokud upadne takto rozžhavený uhlík na kůži, tak ji zcela jistě popálí. kůži to poškodí, ale není to nic, s čím by se tělo nedokázalo vypořádat.

Mc Merkurion

… to je takovej problém používat interpunkci ??? … je to urážka češtiny !!!