Topinkovač

Jsou jídla z fast-foodů opravdu tak nezdravé?

KFC, McDonald… určitě to všichni známe. No jsou jídla z těchto fast-foodů opravdu tak nezdravé jak se traduje? Opravdu za každým tlustým američanem stojí kopa snědených hambubrgerů? Opravdu je to maso ze zvířat, které jsou nadopované steroidama a žijí stísněné a ve špíně? Opravdu je to samá chemie?

Nejlepší odpověď
quentos

To si pište.

Další odpovědi
hanulka11

Hlavně je to smažené a na přepáleném oleji – stačí mi když projdu kolem a cítím to , nešla bych tam ani náhodou

Lilly84

jojo :)) ale ja to i presto jim treba si vem hranolky ty delaji na oleji stary 1–2 mesice … vsechno jenom chemie je to svinstvo ale chutny svinstvo :D

elvan

Ne nutně, třeba u Express Sandwich si to nemyslím :)

terry

Zeleninový satát asi tak nezdravý nebude. I když je z fast-foodu.

Natty*

Jak co. Třeba zeleninový salát Ceaser asi tak nezdravý nebude… Ale kuřecí nugety, to jsou osmažené sra… Všimněte si, že „maso“ v nich je namleté. Jsou to zbytky z kuřat (pařáty, zobáky, atd..), to vše rozemleté a ochucené…