Jsou ještě,někde, k sehnání cigarety JPS,které…

… byly v černém tubusu po 50 – ti kusech ?! Kdysi se prodávali v Tuzexu!

Odpovědi
pusinka50

Znám, kouřila jsem je, byly dobrý, ale nikde jsem je prodávat neviděla, ani na netu, tak jedině možná někde v zahraničí.

tsmariana

Cigarety JPS jsou k dostání v Německu to černé-classic, červené-american blend, modré-light a to po balení 19, 24, 30, cena je 4,50, 5,–,6,. euro. U nás tyto cigarety prodává společnost British American Tobacco, s.r.o. Czech republic, z nepochopitelných důvodu jsou k dostání pouze v příhraničních oblastech a dále je prodávají v prodejnách velkoobchodu JIP a to balení po 20 ks. červené a modré, cena je 76,–Kč za jedno balení. Mají velmi dobrou kvalitu.